27 листопада українці відзначатимуть День пам’яті жертв Голодомору. Дев'ятикласники пригадали історію жахливих подій 1932 - 1933 рр, переглянули свідчення тих, хто пережив ті трагічні роки. Учні дали відповіді на проблемні питання (Про які методи боротьби з колективізацією згадують свідки подій? Чи були вони дієвими? Що допомагало людям вижити в часи голоду? Як уникнути повторення подібних подій?). Юнаки та дівчата візуалізували власні висновки завдяки створенню ілюстрацій. Також учні відвідали шкільні тематичні виставки, ознайомилися з працями, присвяченими опису жахливих подій 1932 - 1933рр
Поиск по этому блогу
воскресенье, 28 ноября 2021 г.
На виховній годині, присвяченій Дню Гідності та Свободи України, з'ясували значення понять "ГІДНІСТЬ", "БЛАГОЧИННІСТЬ". Дев'ятикласники назвали життєві приклади добрих спав, висловили свої погляди щодо рівності людей, виваженої поведінки один до одного. Назвали якості гідної людини. Переглянули відео відзначення цього дня в інших країнах. Юнаки та дівчата дійшли висновку, що необхідно дотримуватися моральних принципів, поважати людей, що оточують, ніколи не бути байдужими.
#День_української_писемності_та_мови
Хоч і дистанційно, але нам вдалося відсвяткувати День української писемності та мови! Про історію розвитку української мови, про важливість спілкування рідною мовою, про красу та багатство нашого слова лунало на дистанційних виховних годинах з 1 по 11 класи. Учні виконували цікаві пізнавальні завдання, створювали комікси та малюнки, декламували поезії, брали участь у написанні Радіодиктанту національної єдності 2021. Дякую учням та колегам за ваші активності. Пам'ятаймо слова Олеся Гончара: "Мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її".
Подписаться на:
Сообщения (Atom)